Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 25 april 2018

Koning beëdigt staatsraad in buitengewone dienst

Koning beëdigt staatsraad in buitengewone dienst
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmorgen op Paleis Noordeinde de heer mr. Takvor Avedissian beëdigd. De heer Avedissian is benoemd tot staatsraad in buitengewone dienst in de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State.
Lees verder

Prinses Margriet en prof.mr. Pieter van Vollenhoven bij herdenkingen Tweede Wereldoorlog
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden, prof.mr. Pieter van Vollenhoven en Zijne Hoogheid Prins Pieter-Christiaan wonen vrijdagavond 4 mei op het Militair Ereveld Grebbeberg in Rhenen de Nationale Militaire Dodenherdenking bij voor beroepsmilitairen en dienstplichtigen die sinds 1940 waar ook ter wereld voor het Koninkrijk zijn gevallen.
Lees verder