Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 11 april 2018

Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima lunchen met ‘uitblinkers’

Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima lunchen met 'uitblinkers'
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima hebben woensdag 11 april 2018 in Paleis Noordeinde een lunch aangeboden aan Nederlanders die zich hebben onderscheiden door een bijzondere prestatie.
Lees verder

Paleis Noordeinde en Koninklijke Stallen weer open voor publiek
Deze zomer zijn Paleis Noordeinde en het Koninklijk Staldepartement voor de derde keer een aantal dagen te bezichtigen voor publiek. Paleis Noordeinde opent vier zaterdagen haar deuren: op 28 juli en de drie zaterdagen daarna. Het staldepartement is negen middagen te bezichtigen: op 1 augustus en in de drie weken daarna van woensdag tot en met vrijdag.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!