Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 24 april 2018

Koningin Máxima verricht officiële opening Prinses Máxima Centrum voor Kinderoncologie

Koningin Máxima verricht officiële opening Prinses Máxima Centrum voor Kinderoncologie
Hare Majesteit Koningin Máxima verricht dinsdagmiddag 5 juni 2018 de officiële opening van het Prinses Máxima Centrum voor Kinderoncologie in Utrecht.
Lees verder

Koningin Máxima bij conferentie over dak- en thuisloze jongeren
Hare Majesteit Koningin Máxima woont woensdagmiddag 6 juni 2018 een conferentie bij over dak- en thuisloze jongeren, georganiseerd door Stichting Zwerfjongeren Nederland (SZN) en Kansfonds. De conferentie vindt plaats in Pakhuis de Zwijger in Amsterdam. De bijeenkomst heeft als thema 'breng de basis op orde' en informeert gemeenten, landelijke overheid en maatschappelijke organisaties over wat nodig is om dakloosheid bij jongeren te voorkomen. In Nederland leven ruim 12.000 dak- en thuisloze jongeren.
Lees verder