donderdag 5 april 2018

Matchmaking op Computex tijdens European Innovation Week

Matchmaking op Computex tijdens European Innovation Week
Bent u op zoek naar zakenpartners in Taiwan? Geïnteresseerd in nieuwe producten en belangrijke aankondigingen op het gebied van technologische ontwikkeling? Kom dan naar de matchmaking-bijeenkomsten tijdens de Computex Taipei op 5 juni. De Computex Taipei is een onderdeel van de European Innovation...
Lees verder

Informatiebijeenkomst Bio-based Industries Joint Undertaking (BBI-JU)
Wilt u meer weten over de komende BBI-JU oproepen en andere interessante programma's op het thema Biobased economy? Kom dan naar de informatiebijeenkomst Bio-Based Industries Joint Undertaking (BBI-JU). Het BBI-JU is een publiek-private samenwerking tussen de EU en het Bio-based Industries...
Lees verder

Kansen voor Nederlandse jachtbouw en scheepsbouw in Italië
De Nederlandse Ambassade in Rome en het Consulaat-Generaal in Milaan zien interessante kansen voor Nederlandse toeleveranciers aan de jacht- en scheepsbouwindustrie in Italië.
Lees verder

Vlaams-Nederlandse Handelsdag 2018
Bent u van plan om uw zaken naar België uit te breiden? Zoekt u nieuwe businesspartners? Wilt u weten welke ondersteuningsmogelijkheden er zijn? Kom dan op donderdag 17 mei naar de Vlaams-Nederlandse Handelsdag in Antwerpen. België is voor ons het op een na belangrijkste exportland. België is een...
Lees verder

Informatiemiddag Marie Skłodowska-Curie fellowships
Ben je een post-doc of ervaren onderzoeker, en wil je graag je onderzoekservaring uitbreiden met een periode bij een buitenlandse onderzoeksgroep? Dan zijn de Marie Skłodowska-Curie fellowships wat voor jou! Wil je hier meer over weten? Kom dan naar de informatiemiddag over de MSCA Individual...
Lees verder