Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 17 april 2018

Officieel bezoek president Mexico

Officieel bezoek president Mexico
De president van Mexico, Enrique Peña Nieto, brengt dinsdag 24 april een officieel bezoek aan Nederland. De president wordt vergezeld door zijn echtgenote, Angélica Rivera de Peña. Het bezoek staat in het teken van het bestendigen en verbreden van de politieke betrekkingen en het vergroten van de economische samenwerking op de terreinen energie & offshore, maritiem, water, agro-food en infrastructuur.
Lees verder

Koninklijk Paar ontvangt honorair consuls
Hunne Majesteiten Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima hebben dinsdag 17 april in het Koninklijk Paleis Amsterdam de honorair consuls van Nederland ontvangen. Zij brengen een bezoek aan ons land op uitnodiging van het ministerie van Buitenlandse Zaken. Bij de ontvangst waren ook Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden, minister van Buitenlandse Zaken Stef Blok en minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking Sigrid Kaag aanwezig.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!