Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 13 april 2018

Prinses Margriet en Prinses Laurentien bij uitreiking ECF Princess Margriet Award for Culture 2018

Prinses Margriet en Prinses Laurentien bij uitreiking ECF Princess Margriet Award for Culture 2018
Hunne Koninklijke Hoogheden Prinses Margriet der Nederlanden en Prinses Laurentien der Nederlanden zijn woensdagmiddag 16 mei aanwezig bij de tiende uitreiking van de ECF Princess Margriet Award for Culture in de Stadsschouwburg in Amsterdam. Prinses Laurentien, president van de European Cultural Foundation (ECF), houdt de openingstoespraak. Prinses Margriet reikt de prijzen uit.
Lees verder

Koning brengt werkbezoek aan vliegbasis Eindhoven
Zijne Majesteit de Koning heeft vrijdagmiddag 13 april 2018 een werkbezoek gebracht aan vliegbasis Eindhoven. Doel van het bezoek was om de Koning te informeren over de toekomst van de basis en over de taken en operaties van de squadrons.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!