Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 6 april 2018

Publicatie Rapport ‘Transport and Logistics Sector Morocco’

Publicatie Rapport 'Transport and Logistics Sector Morocco'
Bent u geïnteresseerd in de transport- en logistieke sector en op zoek naar nieuwe kansen? De Nederlandse ambassade in Rabat en de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) hebben een rapport gepubliceerd waarin een overzicht van deze sector in Marokko wordt gegeven en de commerciële kansen voor het Nederlandse bedrijfsleven worden gesignaleerd. Via deze link kunt u het rapport downloaden. Voor vragen naar aanleiding van dit rapport kunt u contact opnemen met: rab-ea@minbuza.nl Zie ook...
Lees verder

Publicatie Transport & Logistiek Handelsmissie Marokko
Wilt u aansluiten bij een handelsmissie naar Marokko gericht op een van de meest veelbelovende sectoren, te weten Transport en Logistiek? De missie geeft u inzicht in het zakelijk klimaat in Marokko, de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van T&L en voorziet in B2B matchmaking. Om u aan te melden voor deze missie die plaats vindt tijdens de grootste Transport en Logistiek beurs van Marokko in Marrakech klikt u op deze link. De missie wordt georganiseerd door MEYS Emerging Market Research...
Lees verder

Economische nieuwsbrief, April 2018
Deze maand o.a.: -Join the DRC Mining Week in Lubumbashi!; - Royal Bank of Scotland is considering Amsterdam as post-Brexit European HQ; - Samsung negotiating a multi-year agreement on cobalt in the DRC; - Congo Brazzaville: the economy revives growth; - Signing of agreement on the free trade area in Africa.
Lees verder

Conference: Radical Ecological Conversion after Laudato Si'
Sponsored by the Embassies of Georgia, Germany and the Netherlands to the Holy See, in collaboration with the Pontifical Gregorian University and the Joint Diploma in Integral Ecology Group of the Pontifical Universities, the conference "Radical Ecological Conversion After Laudato Si': Discovering the Intrinsic Value of all Creatures, Human and Non-human" took place on March 7 and 8 at the Pontifical Gregorian University in Rome. The conference brought together priests, religious people,...
Lees verder

Uitnodiging Koningsdag 2018
Ambassadeur Joanne Doornewaard en Dhr. Wouter Verhey hebben het genoegen alle Nederlanders met hun partner uit te nodigen voor de jaarlijkse Koningsdagreceptie.
Lees verder