Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 5 april 2018

Publicatie van het Rapport 'Transport and Logistics Sector Morocco'

Publicatie van het Rapport 'Transport and Logistics Sector Morocco'
Bent u geïnteresseerd in de transport- en logistieke sector en op zoek naar nieuwe kansen? De Nederlandse ambassade in Rabat en de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) hebben een rapport gepubliceerd waarin een overzicht van deze sector in Marokko wordt gegeven en de commerciële kansen voor het Nederlandse bedrijfsleven worden gesignaleerd. Via deze link kunt u het rapport downloaden. Voor vragen naar aanleiding van dit rapport kunt u contact opnemen met: rab-ea@minbuza.nl Zie ook...
Lees verder

Publicatie Transport en Logistiek handelsmissie Marokko
Wilt u aansluiten bij een handelsmissie naar Marokko gericht op een van de meest veelbelovende sectoren, te weten Transport en Logistiek? De missie geeft u inzicht in het zakelijk klimaat in Marokko, de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van T&L en voorziet in B2B matchmaking. Om u aan te melden voor deze missie die plaats vindt tijdens de grootste Transport en Logistiek beurs van Marokko in Marrakech klikt u op deze link. De missie wordt georganiseerd door MEYS Emerging Market Research...
Lees verder

Dienstverlening Consulaat Vientiane
Sinds 1 februari 2018 kunnen consulaire verklaringen en (handtekening)legalisaties enkel nog worden afgegeven door een ambassade.
Lees verder

Proef paspoortaanvraag in Montpellier
Sinds enige jaren kunnen Nederlanders in het buitenland hun paspoort alleen aanvragen bij de Nederlandse ambassades, enkele grensgemeenten of op Schiphol. Een Nederlander die in Frankrijk woont, dient zijn paspoort bij de ambassade in Parijs aan te vragen. Dat kan niet meer bij de honorair consulaten. Zo'n reis naar Parijs is vaak kostbaar en tijdrovend. Op 27 en 28 maart hield de ambassade een succesvolle proef met een mobiel aanvraagstation voor reisdocumenten in de regio Montpellier. Op dit...
Lees verder

Bezoek minister Ollongren aan Parijs
Minister Kajsa Ollongren (Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties) bracht op dinsdag 3 april en woensdag 4 april een bezoek aan Parijs. Op de agenda stonden onderwerpen als grootstedelijk wonen, leefbaarheid, circulair bouwen en de rol van bestuurders bij sociale cohesie.
Lees verder