Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 21 april 2018

Rijksoverheid: Steun kabinet voor kapitaalverhoging Wereldbank

Steun kabinet voor kapitaalverhoging Wereldbank
Het kabinet stemt in met de voorstellen van de Wereldbank voor een stevige kapitaalverhoging. Minister Kaag voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking heeft dat in Washington DC officieel aangekondigd op de voorjaarsvergadering van de bank. 'Hierdoor krijgt de bank meer armslag om de armste landen met kredieten en expertise te ondersteunen. Deze zijn cruciaal zijn om vele miljoenen mensen uit de armoede te tillen, zoals internationaal is afgesproken in de duurzame ontwikkelingsdoelen (SDGs),' aldus Kaag.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!