donderdag 26 april 2018

Road2 Central and Eastern Europe XL 2018

Road2 Central and Eastern Europe XL 2018
Wilt u uw onderneming uitbreiden naar Centraal- en Oost-Europa? En bent u benieuwd naar uw mogelijkheden? Kom dan op 13 juni 2018 naar de Road2 Central and Eastern Europe XL. Hier hoort u alles over de zakelijke kansen en actuele ontwikkelingen in Hongarije, Polen, Roemenië, Oekraïne en Rusland.
Lees verder

Netwerk- en matchmaking event met vrouwelijke ondernemers uit Georgië
Bent u geïnteresseerd in zakendoen in Georgië? En wilt u kennismaken met vrouwelijke ondernemers uit dit land? Kom dan op donderdag 17 mei naar het netwerk- en matchmaking event in Den Haag en maak kennis met 15 Georgische onderneemsters. Van 13 tot 19 mei 2018 bezoekt een delegatie van 15...
Lees verder

Interactief webinar Eurostars
Bent u geïnteresseerd in het Eurostarsprogramma? Of gaat u een aanvraag indienen voor de sluitingsdatum op 13 september 2018 en wilt u zich goed voorbereiden? Volg dan het interactieve webinar met onder meer een algemene introductie van het Eurostarsprogramma. De voertaal is Engels.Onderwerpen De...
Lees verder

Webinar Eurostars over online indieningsproces en vervolmaken van uw aanvraag
Wilt u meer weten over het online indieningsproces voor het Eurostarsprogramma? Bent u ook geïnteresseerd in advies en tips om uw projectvoorstel te verbeteren? Neem dan deel aan het Eurostars-webinar! Op 13 september 2018 is de eerstvolgende sluitingsdatum voor het indienen van internationale...
Lees verder

Balkan & Zwarte Zee-gebied conferentie
Wilt u zakendoen in de regio van de Balkan en het Zwarte Zee-gebied? Kom dan van 30 mei tot 1 juni naar Athene voor het Balkans & Black Sea Cooperation Forum (BBSF). De conferentie versterkt en bevordert zakelijke kansen, samenwerking en duurzame groei in de regio. Tijdens het BBSF krijgt u de...
Lees verder