Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 19 april 2018

Sri Lanka Business Event

Sri Lanka Business Event
Bent u geïnteresseerd in zakendoen in Sri Lanka? Kom dan op 15 mei 2018 naar het Sri Lanka Business Event in Den Haag. Een unieke kans om uw zakelijke kansen in verschillende Sri Lankaanse sectoren te verkennen.
Lees verder

Subsidie Marktintroductie energie-innovaties 2018 opent 17 mei
Bent u glastuinbouwer en wilt u investeren in duurzame en innovatieve energiesystemen die de CO2-uitstoot verminderen?
Lees verder

Matchmaking Free From Functional Food, Zweden
Gaat u naar de Free From Functional Food expo? Dé Intenationale vakbeurs voor gluten- en lactose vrije producten. Meld u dan aan voor het speed dating event!Matchmaking Tijdens deze beurs organiseert Enterprise Europe Network een internationaal matchmaking event. Bij dit 'speed dating event' kunnen...
Lees verder

New Business Challenge Ghana 2018 voor ondernemende studenten
Ben jij student én ondernemend? En wil je eind juli 10 dagen naar Ghana om duurzame businessmogelijkheden te verkennen voor Nederlandse bedrijven?
Lees verder

Internationale matchmaking tijdens WindEnergy Hamburg 2018
Bent u op zoek naar potentiële internationale samenwerkingspartners op het gebied van wind op zee of wind op land? Kom dan op 27 en 28 september 2018 naar het matchmaking event van het Enterprise Europe Network (EEN) in Hamburg, Duitsland. Het matchmaking event is onderdeel van WindEnergy Hamburg...
Lees verder