Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 17 april 2018

VBNGBk: Het Nederlandse beleid voor gezinsbijslagen

Het Nederlandse beleid voor gezinsbijslagen
Het volgende is van belang in verband met het Nederlandse beleid voor gezinsbijslagen. Het kabinet, met een deel van de Tweede Kamer,streeft naar drastische beperking van de export van kindregelingen- de belangrijkste is de kinderbijslag – voor kinderen wonende buiten Nederland van wie de ouders in Nederland (of bijv. als grenserkers buiten Nederland) recht op […]
Lees verder

Met pgb zorg inkopen in EU-landen toegestaan
Een persoonsgebonden budget (pgb) mag worden gebruikt om zorg in te kopen in de lidstaten van de Europese Unie. Dit heeft de Centrale Raad van Beroep geoordeeld in zijn uitspraak van 16 april 2018. Hoewel niet veel Nederlands Gepensioneerden in het Buitenland een pgb zullen hebben (meld u zich maar in het reactieveld hieronder!), is […]
Lees verder

Afkoop pensioen dure grap voor ondernemer in buitenland
Belastingdruk kan oplopen tot 90% Duizenden Nederlandse ondernemers in het buitenland met een pensioen in eigen beheer kunnen dat beter niet afkopen. De belastingdruk kan namelijk oplopen tot zelfs 90%. De belastingverdragen die Nederland met andere Europese landen sloot, zijn niet berekend op een situatie waarin iemand 'vrijwillig' belasting betaalt in Nederland, stelt Bas Dieleman, […]
Lees verder