Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 14 april 2018

VBNGBk: Onroerend goed belasting in Portugal

Onroerend goed belasting in Portugal
Eigenaren van onroerend goed in Portugal zijn aan de gemeente, waar hun woning ligt, onroerendgoedbelasting (Imposte Municipal sobre os Imóveis=IMI) verschuldigd. Deze belasting moet voor 30 april betaald zijn, doet u dit niet dan kan dit vervelende gevolgen hebben. IMI is verschuldigd door de huiseigenaar, de vruchtgebruiker of de eigenaar van de grond. Elke gemeente […]
Lees verder

CSG/CRDS – nieuwe uitspraak bestuursrecht Straatsburg
De inhoud van dit bericht wordt gesignaleerd door Evert Kleingeld. Het bericht en de reacties er op verschenen begin april 2018 op www.nederlanders.fr. Jan de Voogd zal in een komende Column ingaan op deze Franse ontwikkelingen. Niet zo lang geleden stond er dus een bericht over de CSG/CRDS, sociale heffingen over inkomen uit vermogen van niet-ingezetenen, […]
Lees verder

Vragen aan de Europese Commissie over de Spaanse pensioenen
Op 28 maart stelde Europarlementariër Tania González Peñas de volgende vragen aan de EC over de ontwikkelingen in Spaanse pensioenen, met als aanduiding: "Pensiones indignas en España" ofwel "Insulting pensions in Spain" El colectivo de pensionistas en España se rebela contra el Gobierno: las cuantías de las pensiones más bajas y la pérdida de poder […]
Lees verder