Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 19 april 2018

Verlening onderscheiding in de Huisorde van Oranje

Verlening onderscheiding in de Huisorde van Oranje
Zijne Majesteit de Koning heeft bij Koninklijke Beschikking van 28 maart 2018 aan Pierre Audi de Eremedaille voor Kunst en Wetenschap in de Huisorde van Oranje verleend. De versierselen zijn hem woensdag 18 april 2018 uitgereikt na afloop van de première van Gurre-Lieder, de laatste 'eigen' productie van Pierre Audi als directeur van De Nationale Opera. Dit jaar neemt hij afscheid van het gezelschap en wordt hij algemeen directeur van het Festival Aix-en-Provence.
Lees verder

Koning en Koningin bij Red Ribbon Concert
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima zijn woensdagavond 16 mei 2018 aanwezig bij het Red Ribbon Concert in Afas Live in Amsterdam. Het concert vraagt aandacht voor de internationale aidsbestrijding. Het optreden wordt georganiseerd door samenwerkende organisaties voor AIDS2018 en vindt plaats in de week van Aids Memorial Day.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!