Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 21 mei 2018

Blog Nederlands gezin in Canada: Afscheid van een metgezel

 
Afscheid van een metgezel
Op vrijdag 6 april hebben we afscheid moeten nemen van een hele lieve hond die de laatste 11.5 jaar deel was van ons gezin en onvermijdelijk verbonden was met ons dagelijks leven. Joelle was oud, had ernstige reuma in haar rug en liep steeds langzamer. Toen ze alleen maar van haar kussen kwam om...
Lees verder

Nieuwe uitdagingen
Ik moet eerlijk zeggen dat ik na de dood van Joelle er wel een beetje doorheen zat. Soms kwamen in een keer de tranen als ik de afwas aan het doen was of de stal opendeed. Ik besefte op een gegeven moment ook wel waar dat aan lag. Het had niet eens alles te maken met... Read More
Lees verder