Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 7 mei 2018

Develop2Build-project zet in op beter watersysteem voor Zambiaanse stad

Develop2Build-project zet in op beter watersysteem voor Zambiaanse stad
Royal HaskoningDHV en het Zambiaanse North-Western Water and Sewerage Company (NWWSSC) gaan samenwerken aan de ontwikkeling van een broodnodig watersysteem in Solwezi.
Lees verder

Voorlichtingsbijeenkomst 'Water as Leverage for Resilient Cities Asia'
Wilt u meewerken aan innovatieve oplossingen voor de wateruitdagingen in Azië? Bent u geïnteresseerd in werken in multidisciplinaire teams aan de wateropgaven in de steden Chennai (India), Khulna (Bangladesh) en Semarang (Indonesië)? Kom dan naar de informatiebijeenkomst op 24 mei in Rotterdam en...
Lees verder

b2b Meet&Match tijdens Global Forum for Innovations in Agriculture
Bent u actief in de agrarische sector en op zoek naar internationale zakenpartners? Doe dan op 20 of 21 juni mee met de Meet&Match tijdens het Global Forum for Innovations in Agriculture in de Jaarbeurs in Utrecht. Het Global Forum for Innovations in Agriculture (GFIA Europe) is een...
Lees verder

Durf te vragen: bescherm uw idee
Nieuwe ideeën kunnen essentieel zijn voor het succes van uw bedrijf. Maar welke ideeën moet je beschermen en hoe pak je dat aan? Veel ondernemers hebben deze vragen. Doe mee aan 'Durf te vragen' en benut de kennis van andere ondernemers voor uw vraagstukken. Of help uw collega-ondernemers met het...
Lees verder

Holland Paviljoen Dutch Stuff op London Design Fair
Ontwerpt u objecten en/of producten? Wilt u uw Dutch design tentoonstellen in Londen? Meld u dan aan voor het Holland Paviljoen Dutch Stuff op de London Design Fair, van 20 tot en met 23 september 2018. De Design Fair is onderdeel van de London Design Week. Na een succesvolle eerste editie...
Lees verder