dinsdag 1 mei 2018

Duitsland: Koningsdag 2018

Koningsdag 2018

 

Om 16.00 uur verzamelden de aanwezigen zich voor "Klein Seedorf" voor het hijsen van het Rood Wit en Blauw met de Oranje wimpel, waarmee onze viering van de Koningsdag 2018 van start ging.

Na het hijsen van de vlag door Geke van Nes, Kilian Tijink o.l.v. Harry Schuurman onder de tonen van onze hoornblazer Ad van Nes en het zingen van het 1en 6e couplet van het Wilhelmus opende de voorzitter Henk Tijink het feest, waarbij hij de voorbereidingen voorafgaande aan dit feest aanhaalde, die, dit keer zonder hem, ook prima verlopen waren. zie ook de fotocollage hiernaast.

Na het vlag hijsen, een toost op de Koning met de traditionele Oranjebitter, en daarna de traditionele koffie met gebak, oranje tompoucen.

 

Lees meer...

Lees verder