dinsdag 1 mei 2018

Kom naar kick-off Veilig werken met gevaarlijke stoffen

Kom naar kick-off Veilig werken met gevaarlijke stoffen
Jaarlijks overlijden in Nederland 3.000 mensen aan beroepsziekten als gevolg van werken met gevaarlijke stoffen. Zeker tienduizenden werkenden worden ziek. Wilt u meer weten over hoe u dit op de werkplek kunt voorkomen? Kom dan op 14 mei naar de kick-off bijeenkomst.
Lees verder

Representatieve prijzen pluimvee en eieren april 2018
Nieuwsbericht 18.034 - De Europese Commissie heeft de representatieve prijzen in de pluimvee- en eiersector gepubliceerd. Dit staat in Uitvoeringsverordening (EU) 2018/658.
Lees verder

Investeringsfonds valorisatieactiviteiten Oncode Institute
Oncode Institute heeft tot doel kanker beter te bestrijden en te behandelen.
Lees verder

SBIR-bijeenkomst Technologieën voor een veranderende gassamenstelling
Bent u werkzaam in de energiesector en bezig met de ontwikkeling van innovatieve gastechnologieën? Wilt u meer weten over innovaties op het gebied van flexibiliteit in gassamenstelling? Kom dan naar de bijeenkomst 'Technologieën voor een veranderende gassamenstelling'. Een belangrijke ontwikkeling...
Lees verder

Toewijzing invoercertificaten rijst april 2018
Nieuwsbericht 18.035 - De Europese Commissie heeft de aanvragen voor invoercertificaten voor rijst toegewezen.
Lees verder