Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 30 mei 2018

Koning bij viering 100 jaar Wageningen University & Research

Koning bij viering 100 jaar Wageningen University & Research
Zijne Majesteit de Koning is op zaterdagmiddag 23 juni aanwezig bij de viering van honderd jaar Wageningen University & Research (WUR). Dit hele jaar wordt gevierd dat de instelling in 1918 een universitaire status kreeg.
Lees verder

Koning beëdigt ambassadeurs
Zijne Majesteit de Koning heeft vandaag op Paleis Noordeinde achtereenvolgens de ambassadeurs prof. dr. mr. R. Nieuwenkamp (Buenos Aires), mevrouw mr. M.S. Woldberg (Wellington), mevrouw drs. H.F. de Vries (Maputo), drs. F.L. Keurhorst (Valletta), mr. drs. L.B.M. Tummers MA (Tripoli) en mevrouw drs. A.A. Verrijp (Santo Domingo) beëdigd.
Lees verder