Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 31 mei 2018

Koning en Koningin bezoeken Rijnland-Palts en Saarland

Koning en Koningin bezoeken Rijnland-Palts en Saarland
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen van woensdag 10 tot en met vrijdag 12 oktober 2018 een werkbezoek aan de Duitse deelstaten Rijnland-Palts en Saarland. Zij worden bij hun bezoek vergezeld door minister Sigrid Kaag voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking. Minister Kaag leidt gelijktijdig een economische missie op onder meer het terrein van Digitalisering, met als thema veilige en digitale industrie, en Life Sciences & Health, met de nadruk op eHealth en mobiliteit en vitaliteit.
Lees verder

Koning en Koningin aanwezig bij Paleissymposium 'Artificial intelligence'
In het Koninklijk Paleis Amsterdam vond donderdag 31 mei 2018 het Paleissymposium 'Artificial intelligence' plaats. Hunne Majesteiten Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima waren gastheer en gastvrouw van het symposium. Ook Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden was aanwezig.
Lees verder