Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 29 mei 2018

Koning en Koningin brengen streekbezoek aan West-Friesland, Noord-Holland

Koning en Koningin brengen streekbezoek aan West-Friesland, Noord-Holland
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen donderdag 28 juni 2018 een streekbezoek aan West-Friesland in de provincie Noord-Holland. Tijdens het bezoek staan ontwikkelingen in de regio centraal, met name op het gebied van agro-industrie, wereldhandel en ondernemen en plattelandsontwikkeling. De Koning en Koningin bezoeken Hoorn, Drechterland, Stede Broec, Enkhuizen en Medemblik.
Lees verder

Koning bij viering 60 jaar Benelux (2)
Zijne Majesteit de Koning is op dinsdagmiddag 5 juni 2018 aanwezig in Brussel bij de viering van het zestigjarig bestaan van de Benelux. Ook Zijne Majesteit Koning Filip der Belgen en Zijne Koninklijke Hoogheid Groothertog Henri van Luxemburg wonen de viering bij (zie RVD-bericht nr. 128).
Lees verder