Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 28 mei 2018

Koning en Koningin wonen Dia di Bandera bij op Curaçao

Koning en Koningin wonen Dia di Bandera bij op Curaçao
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen 1 en 2 juli 2018 ter gelegenheid van Dia di Bandera een bezoek aan Curaçao. Zij wonen de viering van Dia di Bandera bij op uitnodiging van de gouverneur van Curaçao, Lucille Andrea George-Wout. Op Dia di Bandera wordt gevierd dat op 2 juli 1951 de eerste eilandsraad van Curaçao bijeen kwam.
Lees verder

Koning aanwezig bij opening ISU Space Studies Program 2018
Zijne Majesteit de Koning is maandagavond 25 juni bij het European Space Research and Technology Centre (ESA-ESTEC) in Noordwijk aanwezig bij de openingsceremonie ter gelegenheid van de 31ste editie van het 'ISU Space Studies Program'. Het is de eerste keer dat Nederland dit ruimtevaartprogramma van de International Space University (ISU) organiseert.
Lees verder