Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 31 mei 2018

Koningin Máxima bij ondertekening convenanten Méér Muziek in de Klas Lokaal in Zevenaar en Ittervoort

Koningin Máxima bij ondertekening convenanten Méér Muziek in de Klas Lokaal in Zevenaar en Ittervoort
Hare Majesteit Koningin Máxima is woensdag 27 juni 2018 aanwezig bij de ondertekeningen van de lokale samenwerkingsconvenanten muziekonderwijs in de Liemers (Gelderland) en in de provincie Limburg. Koningin Máxima is erevoorzitter Méér Muziek in de Klas.
Lees verder

Koning bezoekt het Fieldlab Smartbase in Soesterberg
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander heeft op donderdagochtend 31 mei 2018 een werkbezoek gebracht aan het Fieldlab Smartbase van het Commando Landstrijdkrachten (CLAS) in Soesterberg. Minister van Defensie, Ank Bijleveld-Schouten, was bij het bezoek aanwezig.
Lees verder