Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 14 mei 2018

Koningin Máxima opent protonentherapiecentrum Universitair Medisch Centrum Groningen

Koningin Máxima opent protonentherapiecentrum Universitair Medisch Centrum Groningen
Hare Majesteit Koningin Máxima opent vrijdag 8 juni het protonentherapiecentrum van het Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG). Protonentherapie is een innovatieve bestralingsbehandeling voor kankerpatiënten. Het UMCG is het eerste ziekenhuis in Nederland dat sinds januari 2018 deze therapie aanbiedt.
Lees verder

Prinses Beatrix bij viering 100 jaar Zuiderzeewet
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden woont donderdagmiddag 14 juni in Lelystad en Biddinghuizen de viering bij van 100 jaar Zuiderzeewet. De wet uit 1918 legde de basis voor de ontwikkeling van Nederland als waterland, die onder andere leidde tot inpoldering van de Wieringermeer en de afsluiting van de Zuiderzee met de Afsluitdijk.
Lees verder