Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 2 mei 2018

Koningin Máxima reikt Appeltjes van Oranje 2018 uit

Koningin Máxima reikt Appeltjes van Oranje 2018 uit
Hare Majesteit Koningin Máxima reikt op woensdagochtend 6 juni de Appeltjes van Oranje uit op Paleis Noordeinde in Den Haag. De prijzen worden dit jaar toegekend aan drie initiatieven van 'jonge en sociale ondernemers'. De winnaars zijn Buddy to Buddy uit Zutphen, Yets Foundation uit Vlaardingen en de Excel Arts Academy uit Curaçao.
Lees verder

Staatsbezoek aan Luxemburg - programma
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen van 23 tot en met 25 mei 2018 op uitnodiging van Hunne Koninklijke Hoogheden de Groothertog en Groothertogin van het Groothertogdom Luxemburg een staatsbezoek aan Luxemburg (zie RVD-persbericht, nr 74). Zij worden vergezeld door minister Stef Blok van Buitenlandse Zaken. Gelijktijdig vindt onder leiding van staatssecretaris Stientje van Veldhoven van Infrastructuur en Waterstaat een economisch programma plaats over duurzame en circulaire economie.
Lees verder