Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 14 mei 2018

Koningin Máxima spreekt op jubileum symposium Wijzer in geldzaken

Koningin Máxima spreekt op jubileum symposium Wijzer in geldzaken
Hare Majesteit Koningin Máxima spreekt donderdagochtend 21 juni op het symposium ter gelegenheid van het 10-jarig jubileum van het platform Wijzer in geldzaken in de Ridderzaal in Den Haag. Samen met minister van Financiën Wopke Hoekstra en andere aanwezigen blikt zij terug op de inspanningen van het platform de afgelopen tien jaar en kijkt ze vooruit naar hoe de financiële redzaamheid van mensen in de toekomst nog verder kan worden vergroot.
Lees verder

Koning ontvangt Europese Vereniging van Raden van State
Zijne Majesteit de Koning heeft op maandagmiddag 14 mei 2018 de leden van de Europese Vereniging van Raden van State en hoogste bestuursrechtelijke colleges, ACA-Europe, ontvangen op Paleis Noordeinde.
Lees verder