Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 17 mei 2018

Matchmaking tijdens de Duits-Nederlandse handelsdag in Papenburg

Matchmaking tijdens de Duits-Nederlandse handelsdag in Papenburg
Heeft u interesse in zakendoen met Duitsland? En wilt u lokale partners vinden? Kom dan op 5 juni naar het netwerk- en matchmakingevenement tijdens de Duits-Nederlandse handelsdag in Papenburg, Duitsland. De matchmaking is bedoeld voor Duitse en Nederlandse ondernemingen op zoek naar agenten,...
Lees verder

North Africa Business Dialogue
Heeft u interesse in zakendoen met de regio Noord-Afrika? Wilt u in één middag spreken met de Nederlandse ambassades in Noord-Afrika (Algerije, Egypte, Libië, Marokko en Tunesië)? En met sectorvertegenwoordigers en bedrijven met ervaring in de regio? Kom dan 28 juni naar de North Africa Business...
Lees verder

Matchmaking tijdens Holland Circular Economy Week
Wilt u meer weten over circulaire economie en uw netwerk op dat gebied vergroten? Bent u op zoek naar internationale zakenpartners, om samen oplossingen te vinden op het gebied van nieuwe technologie? Doe dan op donderdag 14 juni mee met de matchmaking tijdens de Holland Circular Economy Week...
Lees verder

Kom netwerken op het Francophone Africa Business Forum
Bent u ondernemer op het gebied van landbouw? En wilt u contacten leggen in Franstalig Afrika? Kom dan op 19 juni 2018 naar het Francophone Africa Business (FAB) Forum in Amsterdam. Het FAB Forum is het grootste evenement in Nederland over zakendoen in Franstalig Afrika.
Lees verder

ORIO helpt bij bouw drinkwaterzuiveringsinstallatie in Niamey
Op 18 april 2018 heeft Mahamadou Issoufou, president van de Republiek Niger, de eerste steen gelegd voor de bouw van de 4e drinkwaterzuiveringsinstallatie van Goudel in Niamey.
Lees verder