Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 7 mei 2018

Officieel bezoek president Duitsland

Officieel bezoek president Duitsland
De bondspresident van Duitsland, Frank-Walter Steinmeier, brengt dinsdag 15 en woensdag 16 mei een officieel bezoek aan Nederland. De bondspresident wordt vergezeld door zijn echtgenote, Elke Büdenbender. Het bezoek staat in het teken van een hernieuwde kennismaking met bondspresident Steinmeier en het bestendigen van de bilaterale relaties.
Lees verder

Koningin Máxima opent gebouw Zuid Performance Factory
Hare Majesteit Koningin Máxima opent 21 juni 2018 gebouw Zuid van de Performance Factory in Enschede. De Performance Factory is gevestigd in een voormalige textielfabriek. Woningcorporatie Domijn heeft in 2011 samen met buurtbewoners, ondernemers en de gemeente Enschede het vervallen fabrieksterrein een nieuwe functie gegeven. Het is nu een werk- en ontmoetingsplek met ruimte voor sport, horeca, kunst, cultuur, ambacht en ondernemerschap.
Lees verder