Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 29 mei 2018

Ons Oranje! Blog Art Langeler: Reisverslag uit Bolivia

Blog Art Langeler: Reisverslag uit Bolivia
Afgelopen dinsdag verzamelden we met Jong Oranje in Sassenheim. Zoals al eerder gemeld: er zijn geen afmeldingen, we hebben 18 fitte spelers met goede zin. In Sassenheim zijn we na de lunch, medische check en opening omgekleed en hebben we getraind bij Rijnsburgse Boys.
Lees verder

OranjeLeeuwinnen tegen Slowakije opnieuw in uitverkocht huis
De OranjeLeeuwinnen zullen de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Slowakije opnieuw in een uitverkocht stadion spelen. Op dinsdag 12 juni worden de vrouwen door 24.000 fans aangemoedigd in het Abe Lenstra Stadion in Heerenveen.
Lees verder

Jong Oranje zonder problemen langs Bolivia
Jong Oranje heeft vrijdag de eerste oefenwedstrijd op Zuid-Amerikaanse grond eenvoudig gewonnen. In Santa Cruz de la Sierra was Nederland veel sterker dan Bolivia: 1-4. Sam Lammers en Juninho Bacuna maakten allebei twee doelpunten.
Lees verder

Oranje-debutant Vormer: 'Zenuwen? Nee, ik ben al 30 jaar hè...'
Altijd blijven dromen. Altijd keihard blijven werken. Want je bent nooit te oud om je voor het eerst bij het Nederlands elftal te mogen melden.
Lees verder

Dartkoning Michael van Gerwen brengt bezoek aan Oranje
Het Nederlands elftal had maandag een speciale gast. Dartkoning Michael van Gerwen kwam op bezoek bij het trainingskamp van Oranje.
Lees verder