Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 9 mei 2018

Ons Oranje! Dit zijn de nieuwe tenues van Oranje

Dit zijn de nieuwe tenues van Oranje
Onder bondscoach Ronald Koeman beleeft het Nederlands elftal een nieuwe start en hierbij hoort ook een gloednieuw thuis- én uittenue. Op 31 mei is de selectie voor het eerst te bewonderen in het nieuwe tenue, tijdens de oefeninterland Slowakije – Nederland. De OranjeLeeuwinnen krijgen hun verdiende eigen badge en dragen deze voor het eerst op 8 juni tijdens de WK-kwalificatiewedstrijd in en tegen Noord-Ierland. Oranje Het thuistenue is oranje zoals we gewend zijn. Nu met witte flitsende strepen op de mouwen. De broeken zijn dit keer wit en het tenue wordt afgemaakt met oranje sokken. Het uitshirt bestaat uit verschillende blauwe lijnen en is daarmee een eerbetoon aan het shirt waarin het Nederlands elftal in 1988 het EK won. OranjeLeeuwinnen Het Nederlands vrouwenelftal krijgt erkenning na de fantastische winst van het Europees kampioenschap van afgelopen zomer. Op de borst prijkt nu verdiend een krachtige leeuwin in plaats van de leeuw van Oranje. De OranjeLeeuwinnen kunnen met gepaste trots de laatste kwalificatiewedstrijden in aanloop naar het WK 2019 in Frankrijk aangaan. Te beginnen met Noord-Ierland uit en de thuiswedstrijd tegen Slowakije in Heerenveen op 12 juni. Vanaf vandaag exclusief in de verkoop OranjeLeeuwinnen dragen eigen logo De nieuwe Nike-tenues zijn vanaf deze week te koop. 24 april gaat het shirt exclusief in voorverkoop op de knvbshop.nl. Als je er snel bij bent ben je dus zeker dat je het tenue voor Koningsdag in huis hebt. Het thuisshirt ligt een dag voor Koningsdag, donderdag 26 april, in de winkel. Vanaf donderdag 17 mei is ook het uitshirt te verkrijgen.
Lees verder

Frank de Boer verrast trouwe fans met nieuw Oranjeshirt
Inge en Ico Veenstra hebben de afgelopen kwalificatieperiode (januari 2016 – december 2017) alle wedstrijden van Oranje bezocht. Van de hoopvolle oefenreeks in Ierland, Oostenrijk en Polen tot de definitieve uitschakeling tegen Zweden in de Johan Cruijff ArenA. Altijd en overal bleven zij samen met tien andere supporters, achter Oranje staan. Dit waarderen we enorm en daarom willen we hen als eerste supporters het nieuwe shirt overhandigen. Oranje-icoon Frank de Boer ging met twee fonkelnieuwe shirts op pad en belde aan bij de twee verbouwereerde Oranjefans. Inge en Ico zijn helemaal klaar voor het nieuwe Oranje.  — Foto: KNVB Media
Lees verder

Eljero Elia en Terrence Kongolo in voorselectie Oranje
Eljero Elia en Terrence Kongolo maken onderdeel uit van de voorselectie van het Nederlands elftal voor de oefenwedstrijden tegen Slowakije en Italië. Bondscoach Ronald Koeman heeft dertig spelers opgenomen op de voorlopige lijst. Op 16 en 17 mei is er een trainingsstage op de KNVB Campus, waar spelers die geen clubverplichtingen meer hebben, zullen aansluiten. Deze groep zal tevens aangevuld worden met een aantal spelers van Jong Oranje, die later deze maand op trainingskamp gaan naar Zuid-Amerika. Vrijdag 18 mei maakt bondscoach Ronald Koeman de definitieve selectie bekend. SpelerClubVoorselectieTrainingsstagePatrick van AanholtCrystal Palacex Nathan AkéBournemouthx Ryan BabelBeşiktaşx Donny van de BeekAjaxx Steven BerghuisFeyenoordxxSteven BergwijnPSVxxMarco BizotAZxxDaley BlindManchester Unitedx Jasper CillessenBarcelonax Memphis DepayOlympiqueLyonx Virgil van DijkLiverpoolx Eljero EliaBaşakşehirx Hans HateboerAtalanta Bergamox Daryl JanmaatWatfordx Luuk de JongPSVxxJustin KluivertAjaxx Terence KongoloHuddersfield Townx Matthijs de LigtAjaxx Sergio PadtFC GroningenxxQuincy PromesSpartakMoskoux Davy PröpperBrighton & Hove Albionx Marten de RoonAtalanta Bergamox Kevin StrootmanAS Romax Guus TilAZxxTonny VilhenaFeyenoordxxRuud VormerClub Bruggex Wout WeghorstAZxxStefan de VrijLazio Romax Georginio WijnaldumLiverpoolx Jeroen ZoetPSVxxJuninho BacunaFC Groningen xJustin BijlowFeyenoord xKevin DiksFeyenoord xDenzel Dumfriessc Heerenveen xTeun KoopmeinersAZ xThomas OuwejanAZ xBart RamselaarPSV x
Lees verder