Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 20 mei 2018

Ons Oranje! Luuk de Jong haakt af bij Oranje

Luuk de Jong haakt af bij Oranje
Bondscoach Ronald Koeman kan in de interlands tegen Slowakije en Italië geen beroep doen op Luuk de Jong. Tijdens de training vanmiddag in Zeist bleek dat de PSV-aanvaller nog te veel last heeft van een gebroken teen. De Jong liep deze blessure vorige maand op in de kampioenswedstrijd van zijn club tegen Ajax. De voorlopige selectie voor Oranjes oefenduels bestaat nu uit 28 personen. Overmorgen – vrijdag 18 mei – maakt Koeman de definitieve selectie bekend. Steven Bergwijn valt af wegens knieblessureEerder vandaag verliet Steven Bergwijn (PSV) al het trainingskamp vanwege een knieblessure. Oranje oefent donderdag 31 mei tegen Slowakije in Štadión Antona Malatinského in Trnava, waar om 20.45 uur wordt afgetrapt. De ploeg vertrekt daarna naar Italië, waar maandag 4 juni in het Allianz Stadium de ontmoeting met de Azzurri wacht. De aftrap in Turijn is eveneens om 20.45 uur.
Lees verder

Koeman roept 25 spelers op voor definitieve selectie
Bondscoach Ronald Koeman heeft een selectie van 25 spelers geformeerd voor de oefeninterlands tegen Slowakije en Italië. Van de voorselectie van 30 spelers zijn Steven Bergwijn en Luuk de Jong (beiden geblesseerd), Marco Bizot, Justin Kluivert en Guus Til afgevallen. Kluivert en Til zijn aan de selectie van Jong Oranje toegevoegd. Trainingsstage Zeist Veertien (kandidaat)internationals hebben het seizoen bij hun club inmiddels afgesloten en hebben geen internationale competitie- en/of bekerverplichtingen meer. Zij melden zich zondag 20 mei in Zeist voor een driedaagse trainingsstage.  De overige geselecteerden verzamelen zaterdag 26 mei voor het eerst in Zeist. Dat geldt niet voor captain Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum die die dag met Liverpool de Champions League-finale spelen en later aansluiten.  De selectie SpelerClubSelectieTrainingsstagePatrick van AanholtCrystal PalacexxNathan AkéBournemouthxxRyan BabelBeşiktaşx Donny van de BeekAjaxxxSteven BerghuisFeyenoordxxDaley BlindManchester UnitedxxJasper CillessenBarcelonax Memphis DepayOlympique Lyonx Virgil van DijkLiverpoolx Eljero EliaBaşakşehirx Hans HateboerAtalanta Bergamox Daryl JanmaatWatfordxxTerence KongoloHuddersfield TownxxMatthijs de LigtAjaxxxSergio PadtFC GroningenxxQuincy PromesSpartak MoskouxxDavy PröpperBrighton & Hove AlbionxxMarten de RoonAtalanta Bergamox Kevin StrootmanAS Romax Tonny VilhenaFeyenoordxxRuud VormerClub Bruggex Wout WeghorstAZxxStefan de VrijLazio Romax Georginio WijnaldumLiverpoolx Jeroen ZoetPSVxx Naar Trnava en Turijn Oranje oefent donderdag 31 mei tegen Slowakije en maandag 4 juni tegen Italië. Het treffen met de Slowaken wordt in Štadión Antona Malatinského in Trnava gespeeld. De aftrap is om 20.45 uur lokale tijd. Vier dagen later is het Allianz Stadium het decor van de interland tegen de Azzurri. De aftrap in Turijn is eveneens om 20.45 uur.
Lees verder

Nu live: Persconferentie bondscoach Ronald Koeman
Tijdens een persconferentie vertelt bondscoach Ronald Koeman over zijn selectie voor de oefeninterlands tegen Slowakije en Italië. Bekijk de persconferentie hier live. De persconferentie zal omstreeks 15.15 uur beginnen.
Lees verder