Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 22 mei 2018

Rijksoverheid: Brede kabinetsdelegatie op handelsmissie naar India

Brede kabinetsdelegatie op handelsmissie naar India
Minister-president Rutte, minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit Carola Schouten, minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking Sigrid Kaag, minister van Infrastructuur en Waterstaat Cora van Nieuwenhuizen en minister voor Medische Zorg en Sport Bruno Bruins reizen tussen 23 en 25 mei naar India voor een werkbezoek en handelsmissie. De handelsmissie - met in totaal 131 bedrijven - staat onder aanvoering van zakelijk missieleider Hans de Boer van VNO-NCW.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!