Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 25 mei 2018

Rijksoverheid: Handelsmissie India levert 170 miljoen euro op

Handelsmissie India levert 170 miljoen euro op
De handelsmissie naar India heeft nu al naar schatting 170 miljoen euro aan contracten opgeleverd tussen Nederlandse en Indiase bedrijven en organisaties. Minister-president Rutte was deze week samen met de ministers Kaag (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking), Schouten (Landbouw), Van Nieuwenhuizen (Infrastructuur en Waterstaat) en Bruins (Medische Zorg en Sport) en zo'n 130 bedrijven en organisaties in het Zuid-Aziatische land. Daarmee was het de grootste Nederlandse handelsmissie ooit naar India.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!