Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 24 mei 2018

Rijksoverheid: Minister Kaag draagt in India ‘circulaire’ jurk van Nederlandse topontwerper

Minister Kaag draagt in India 'circulaire' jurk van Nederlandse topontwerper
Minister Sigrid Kaag voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking droeg donderdag in India een bijzondere jurk die is gemaakt van textielafval. Daarmee vraagt ze tijdens de grootste Nederlandse handelsmissie aan het land aandacht voor de noodzaak en mogelijkheden om duurzaam te produceren in de textielsector. De rode 'circulaire' jurk is ontworpen door Ronald van der Kemp, die eerder kleding ontwierp voor internationale sterren als Beyoncé en Katy Perry.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!