Doorgaan naar hoofdcontent

Rijksoverheid: SDG fonds voor publiek-private samenwerking gelanceerd

SDG fonds voor publiek-private samenwerking gelanceerd
Minister Sigrid Kaag heeft vanmiddag het officiƫle startschot gegeven voor de Sustainable Development Goals Partnerschapfaciliteit (SDGP). In dit partnerschap werken overheden, ondernemingen, ngo's of kennisinstellingen samen, om in ontwikkelingslanden te komen tot een duurzame wijze van voedselproductie en -private sector ontwikkeling. 'Het bevorderen van beter werk en inkomen, groei van de landbouwsector en duurzaam ondernemen zijn essentieel om stappen vooruit te zetten om de SDG's te behalen. Dat lukt alleen als overheden, bedrijfsleven en maatschappelijk middenveld de handen ineen slaan. En deze vorm van publiek-private-partnerschap stimuleert die gecombineerde aanpak op efficiƫnte wijze,' aldus de minister.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!