Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 18 mei 2018

Staatsbezoek aan Letland - programma

Staatsbezoek aan Letland - programma
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen op maandag 11 en dinsdag 12 juni 2018 op uitnodiging van president Raimonds Vējonis een staatsbezoek aan de Republiek Letland. Het Koninklijk Paar wordt hierbij vergezeld door minister Stef Blok van Buitenlandse Zaken.
Lees verder

Staatsbezoek aan Estland - programma
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen dinsdag 12 juni en woensdag 13 juni 2018 op uitnodiging van president Kersti Kaljulaid een staatsbezoek aan de Republiek Estland. Het Koninklijk Paar wordt hierbij vergezeld door minister Stef Blok van Buitenlandse Zaken.
Lees verder