Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 22 mei 2018

Staatsbezoek aan Litouwen - programma

Staatsbezoek aan Litouwen - programma
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen op woensdagavond 13 juni en op vrijdag 15 juni 2018  op uitnodiging van president Dalia Grybauskaitė een staatsbezoek aan de Republiek Litouwen. Zij worden bij hun bezoek vergezeld door minister Stef Blok van Buitenlandse Zaken.
Lees verder

Koning bij Volvo Ocean Race Finish in Den Haag
Zijne Majesteit de Koning brengt op vrijdag 29 juni een bezoek aan de Volvo Ocean Race Finish in Den Haag en zeilt mee tijdens een oefenwedstrijd. De zeilwedstrijd over de wereld eindigt dit jaar na elf etappes en 45.000 zeemijl op zaterdag 30 juni in de haven van Scheveningen.
Lees verder