woensdag 2 mei 2018

VBNGBk: Grenspensionado betaalt twee keer belasting door verschillende belastingregimes in de EU

Grenspensionado betaalt twee keer belasting door verschillende belastingregimes in de EU
Gelijke behandeling van EU-burgers geldt niet voor gepensioneerden. Ze kunnen bruto hetzelfde pensioen krijgen, maar netto kan het verschil honderden euro's zijn. Oorzaak: verschillende belastingregimes in de EU. Nog nooit had de gepensioneerde grenswerker Jan Gielen er last van gehad dat hij in Nederland werkte en sinds 1993 in België woont. Tot net voor kerst. […]
Lees verder

Enquête resultaten NIHB – Nederlands paspoort verlengen in het buitenland
Onze stelling van de maand april 2018 ging ook over dit onderwerp. Maar de problemen gelden natuurlijk voor alle Nederlanders die in een buitenland wonen. En buiten de EU zijn de afstanden meestal nog veel groter. Naar aanleiding van talloze klachten en schrijnende voorbeelden heeft de online community NIHB – Nederlanders in het Buitenland, onlangs […]
Lees verder

Website VBNGB – moderatie
Per 1 mei 2018 worden berichten en reacties van bezoekers niet langer vooraf, maar achteraf gemodereerd op inhoud en vorm. Dat betekent dat ze onmiddellijk na plaatsing door de inzender verschijnen, en er dus geen wachttijd meer is voor de inzenders. Hier leest u er iets meer over.
Lees verder