Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 27 juni 2018

Afgelast - Slim aan de slag als internationaal ondernemer

Afgelast - Slim aan de slag als internationaal ondernemer
Helaas gaat deze bijeenkomst wegens te weinig aanmeldingen niet door. Heeft u plannen om te starten met internationaal ondernemen? Zorg dan dat u de bijeenkomst Slim aan de slag als internationaal ondernemer niet mist. Ontdek uw mogelijkheden en ga direct aan de slag. Stel uw eigen programma samen,...
Lees verder

b2b meetings tijdens Marketplace Food in Oostenrijk
Bent u ondernemer in de voedingsmiddelenindustrie en op zoek naar zakenpartners? Ga dan mee met de missie naar de Marketplace Austria Food 2018. Marketplace Austria is een uitstekende gelegenheid voor inkopers van voedingsmiddelen en dranken om Oostenrijkse leveranciers en producenten te ontmoeten....
Lees verder

Toewijzing importrechten pluimveevlees uit Oekraïne
Nieuwsbericht 18.052 - Begin juni kon u importrechten aanvragen voor de invoerregeling pluimveevlees van oorsprong uit Oekraïne (Verordening (EU) 2015/2078).
Lees verder

Toewijzing aanvragen invoercertificaten zuivel juni 2018
Nieuwsbericht 18.053 - Begin juni kon u aanvragen indienen voor diverse invoerregelingen in de zuivelsector. De Europese Commissie heeft de aanvragen toegewezen.
Lees verder

Holland Paviljoen op het ISWA World Congress
Wilt u uw producten of diensten voor afvalbeheer presenteren op een van de grootste afvalevenementen in Azië? En wilt u in contact komen met beslissers in de afvalsector uit Maleisië, de ASEAN-regio en andere delen van de wereld? Kom dan naar het Holland Paviljoen op de expositie bij de...
Lees verder

Internationale matchmaking tijdens Floating Wind Power Atlantic Forum (FWP) 2018
Bent u op zoek naar potentiële internationale samenwerkingspartners op het gebied van floating offshore wind energy? Kom dan op 19 september 2018 naar het matchmaking event van het Enterprise Europe Network (EEN) in Brest. De matchmaking is onderdeel van FWP Atlantic Forum en biedt ondernemers en...
Lees verder

Aanvragen invoercertificaten rundvlees juli 2018
Nieuwsbericht 18.054 - In juli kunt u weer invoercertificaten aanvragen voor diverse regelingen in de rundersector. Met een invoercertificaat kunt u rundvlees met een verlaagd of 0-tarief invoeren.
Lees verder

Nederlandse sector elektrisch rijden inspireert Polen
Elektrische mobiliteit staat in Polen nog in de kinderschoenen. Onlangs bezocht een Poolse delegatie met grote interesse een bezoek aan de Nederlandse elektrische mobiele sector.
Lees verder

Bijeenkomst bouw Smart City in China
Wilt u meedoen met de bouw van een smart city? In China liggen er grote kansen voor het Nederlandse bedrijfsleven bij de bouw van de stad Xiongan. Kom naar de bijeenkomst om te onderzoeken hoe wij deze kansen het beste kunnen benutten. Bij voldoende belangstelling organiseert de Rijksdienst voor...
Lees verder

Betere gezondheidszorg voor Burkina Faso door Nederlandse ORIO-schenking
Met financiële steun van het ORIO-programma draagt Nederland bij aan de bouw van 5 districtsziekenhuizen in Burkina Faso.
Lees verder