Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 1 juni 2018

Expo 2020 Dubai; Information meeting on Dutch pavilion tender

Expo 2020 Dubai; Information meeting on Dutch pavilion tender
The Consulate-General of the Kingdom of the Netherlands in Dubai, in collaboration with the Netherlands Business Council (NBC) would like to invite you for the Expo 2020 Information Meeting on the Dutch pavilion tender on the 31st of May 2018. With a live stream connection, we will join the Information meeting that is organized in The Hague by the Rijksdient voor Ondernemend Nederland (RVO) and the Ministry of Foreign Affairs of the Kingdom of the Netherlands. Kindly be informed that the...
Lees verder

Consulaat in Rio de Janeiro Gesloten op 31/05 en 01/06
Wegens een locale feestdag zal het Consulaat Generaal in Rio de Janeiro niet op zijn op 30 mei en 1 juni.
Lees verder

Inspirerende Canadese vrouwen geëerd op ambassade Ottawa
50 inspirerende vrouwen uit de tech- en innovatiesector stonden onlangs in de schijnwerpers in Canada. De ambassade in Ottawa organiseerde het evenement 'Inspiring Fifty' samen met de Nederlandse en Canadese afdelingen van Inspiring Fifty. Deze organisatie stimuleert de zichtbaarheid van vrouwen in de techsector.
Lees verder

Duitsland: Koning en Koningin bezoeken Rijnland-Palts en Saarland
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen van woensdag 10 tot en met vrijdag 12 oktober 2018 een werkbezoek aan de Duitse deelstaten Rijnland-Palts en Saarland. Zij worden bij hun bezoek vergezeld door minister Sigrid Kaag voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking. Minister Kaag leidt gelijktijdig een economische missie op onder meer het terrein van Digitalisering, met als thema veilige en digitale industrie, en Life Sciences & Health, met de...
Lees verder

Economische nieuwsbrief, Juni 2018
Deze maand o.a.: -Why will we participate in the mining week in Lubumbashi?; - The FAB Forum 2018 - Creating Partnerships in Agribusiness; - Coffee-Cocoa Expo Forum, 18 – 20 June 2018 in Kinshasa; - Congo Brazzaville: Philips supports maternal and child health policy; -World Bank: Remittances to Africa cost far too much.
Lees verder