Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 20 juni 2018

Frankrijk: De Morvan op Facebook

De Morvan op Facebook
Vorig jaar november kwam Béatrice Farny, die haar privé- en professionele leven tussen Luzy en de Yvelines deelt, op het idee om een Facebook-pagina te maken die gewijd is aan de Morvan en haar erfgoed. 'Le Morvan de Bouches à Oreilles' is de titel die Béatrice Farny aan haar Facebook-pagina gaf. Haar streven "Ik heb […] Het bericht De Morvan op Facebook verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

De boeren van 'la Vallée du Serein' ergeren zich aan de wildgroei van wilde zwijnen
De boeren uit de omgeving van het Sereindal kunnen hun woede niet langer verbergen over de sterke toename van wilde zwijnen in dit gebied, die hun gewassen vertrappen. Het probleem wordt met de dag groter. Op de weg tussen Annoux en Massangis kijkt Jean-Baptiste Plain naar de wei van 4 hectare voor hem. Hij kan […] Het bericht De boeren van 'la Vallée du Serein' ergeren zich aan de wildgroei van wilde zwijnen verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder