Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 30 juni 2018

Frankrijk: Een toeristische shuttle zonder chauffeur in Autun

Een toeristische shuttle zonder chauffeur in Autun
In maart is de elektrische shuttle zonder bestuurder in het centrum van Autun getest. "Ons doel is om deze service aan toeristen en inwoners van Autun te bieden deze zomer," zegt de burgemeester van Autun, Vincent Chauvet. De shuttle zal de passagiers van het 'Place du Champ de Mars' naar het toeristische centrum rond de […] Het bericht Een toeristische shuttle zonder chauffeur in Autun verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

"Ik wilde begrijpen waar ik woon"
Youtube presentatie is Nederlands ondertiteld Op het terrein van "la Maison forte de Cuy" (commune Chougny 58110) vond de presentatie plaats van het boek 'Cuy inédit' geschreven door Peter Baas, eigenaar en bewoner sinds 2000. Onder een stralende zon vertelt de auteur aan het aanwezige gezelschap van Fransen, Nederlanders, Belgen en Engelsen hoe hij, geïntrigeerd […] Het bericht "Ik wilde begrijpen waar ik woon" verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder