woensdag 20 juni 2018

Frankrijk: Le Poisson Qui Rit

Le Poisson Qui Rit
Op 31 oktober 1981, een zaterdag, verhuisden wij van Doorn naar Den Bosch. In Doorn hadden we een lief, klein boerderijtje dat zich verschool in de schaduw van imposante, grote beukenbomen aan het begin van de oprijlaan naar het landgoed Leeuwenburg in Langbroek. Heel Klein Leeuwenburg noemden we ons huis en bijgevolg viel er ook […] Het bericht Le Poisson Qui Rit verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

In Lormes woont Michel Zink, de 'immortel de l'Académie Française'
Michel Zink, al tien jaar woonachtig in Lormes, werd onlangs verkozen tot lid van de Académie Française*. Hij heeft nogal wat eretitels op zijn naam: 'Commandeur de la Légion d'honneur' 'Commandeur de l'ordre des Palmes académiques' Bestuurslid van de vereniging 'Henri Bachelin' (een Franse schrijver uit Lormes uit de vorige eeuw) Lid van 'l'Académie des […] Het bericht In Lormes woont Michel Zink, de 'immortel de l'Académie Française' verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder