vrijdag 15 juni 2018

Indonesië: Bataviaborrel 29 juni
Selamat Hari Raya Idul Fitri voor iedereen. Geniet van een welverdiende vakantie of van de rust in Jakarta.
Maar noteer ook alvast de volgende Bataviaborrel in de agenda: vrijdag 29 juni bij The Rosemary. Ook eind juli zal er weer een borrel zijn, op vrijdag 27 juli. En save the date zaterdag 25 augustus. Dan starten we het nieuwe DNC jaar met de Back to Jakarta Borrel.

Batavia borrel vrijdag 29 juni

Idul Fitri achter de rug en dus dan weer tijd voor een Bataviaborrel. Dit keer bij The Rosemary Jakarta, een britse pub, dus dat staat garant voor een gezellig avond. Adres: Menara Standard Chartered, Side Lobby, Jl. Prof. DR. Satrio No.164,
Zoals altijd worden er weer een aantal biertjes en lekker happen aangeboden door DNC. Dus ben je in de stad? Kom ook!! Vrijdag 29 juni vanaf half 7.

lees meer