Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 20 juni 2018

Koning bezoekt dorpscoöperaties en burgerinitiatieven in Hilvarenbeek

Koning bezoekt dorpscoöperaties en burgerinitiatieven in Hilvarenbeek
Zijne Majesteit de Koning heeft op woensdag 6 juni 2018 in Hilvarenbeek een werkbezoek gebracht aan een aantal initiatieven die vanuit de samenleving zijn gestart. De initiatieven dragen bij aan de leefbaarheid en toekomstbestendigheid van de dorpen die deel uitmaken van de gemeente Hilvarenbeek.
Lees verder

Prinses Margriet opent nieuwe verenigingskantoor Rode Kruis
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden opent dinsdagmiddag 19 juni het nieuwe verenigingskantoor van het Nederlandse Rode Kruis aan de Anna van Saksenlaan 50 in Den Haag. Prinses Margriet is erevoorzitter van het Nederlandse Rode Kruis.
Lees verder