maandag 25 juni 2018

Koning bezoekt ‘European Green Capital 2018’ Nijmegen

Koning bezoekt 'European Green Capital 2018' Nijmegen
Zijne Majesteit de Koning brengt woensdagochtend 4 juli een bezoek aan Nijmegen in het kader van 'European Green Capital 2018'. De stad is in 2017 door de Europese Commissie verkozen tot 'meest duurzame hoofdstad van Europa'. Op 20 januari 2018 nam Nijmegen de titel over van de Duitse stad Essen.
Lees verder

Koning en Koningin wonen Dia di Bandera bij op Curaçao - programma
Zijne Majesteit de Koning en Hare Majesteit Koningin Máxima bezoeken 1 en 2 juli Curaçao. Zij wonen op uitnodiging van de gouverneur van Curaçao, Lucille George-Wout, de viering bij van Dia di Bandera (zie RVD-bericht nr. 131). Ook staatssecretaris Knops van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties is bij de evenementen aanwezig.
Lees verder