woensdag 20 juni 2018

Koning reikt Militaire Willems-Orde uit

Koning reikt Militaire Willems-Orde uit
Zijne Majesteit de Koning reikt vrijdag 31 augustus op het Binnenhof in Den Haag in aanwezigheid van Hare Majesteit Koningin Máxima en minister-president Rutte de Militaire Willems-Orde uit aan majoor-vlieger Roy de Ruiter van de Koninklijke Luchtmacht. Majoor De Ruiter wordt benoemd tot Ridder der Militaire Willems-Orde 4e Klasse. De Ruiter ontvangt de hoogste Nederlandse dapperheidsonderscheiding vanwege zijn te allen tijde beleidvol, gedreven en moedige optreden tijdens uitzendingen in Afghanistan, met een onvoorwaardelijk grote loyaliteit naar zijn collega's op de grond.
Lees verder

Koning en minister-president bij Nederlandse Veteranendag
Zijne Majesteit de Koning en minister-president Rutte wonen zaterdag 30 juni 2018 in Den Haag de 14e  Nederlandse Veteranendag bij.
Lees verder