donderdag 21 juni 2018

Koningin Máxima aanwezig bij organisatie Roverway 2018 Scouting Nederland

Koningin Máxima aanwezig bij organisatie Roverway 2018 Scouting Nederland
Hare Majesteit Koningin Máxima is dinsdagmiddag 10 juli 2018 aanwezig bij scoutinggroep Hubertus Brandaan in Voorburg voor een bijeenkomst van de organisatie van Roverway 2018. Roverway is een internationaal evenement voor scouts tussen de 16 en 22 jaar uit Europa, dat één keer per drie jaar wordt georganiseerd.
Lees verder

Benoeming nieuwe adjudant van de Koning
Kapitein-luitenant ter zee van de Koninklijke Marine P.M. Kok EMSD is bij Koninklijk Besluit met ingang van 18 juni 2018 benoemd tot Adjudant van Zijne Majesteit de Koning. Hiervoor was hij werkzaam als Eerste Officier van multipurposefregat Zr.Ms. Van Amstel.
Lees verder