Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 4 juni 2018

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan iZi-ervaarwoning en project ‘Haags Ontmoeten’ in Den Haag

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan iZi-ervaarwoning en project 'Haags Ontmoeten' in Den Haag
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft vrijdagochtend 1 juni als gast van burgemeester Pauline Krikke een werkbezoek gebracht aan de iZi-ervaarwoning en het project 'Haags Ontmoeten'  in Den Haag. De bezoeken stonden in het teken van innovaties in ouderenbeleid en ouderenzorg, zoals Den Haag deze vorm geeft.
Lees verder

Prof. mr. Pieter van Vollenhoven neemt jubileumboek 'ANWB 135 jaar' in ontvangst
Prof. mr. Pieter van Vollenhoven neemt vrijdagmiddag 15 juni het jubileumboek 'ANWB 135 jaar' in ontvangst in de TheaterHangaar in Katwijk. De ANWB bestaat 135 jaar en viert dat tijdens een speciale relatiedag met gasten uit binnen- en buitenland.
Lees verder