woensdag 20 juni 2018

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan protonentherapiecentrum Universitair Medisch Centrum Groningen

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan protonentherapiecentrum Universitair Medisch Centrum Groningen
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft dinsdag 19 juni een werkbezoek gebracht aan het protonentherapiecentrum van het Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG). Protonentherapie is een innovatieve bestralingsbehandeling voor kankerpatiënten. Het UMCG is het eerste ziekenhuis in Nederland dat sinds januari 2018 deze therapie aanbiedt.
Lees verder

Geloofsbrieven ambassadeurs Moldavië, Ethiopië en Jamaica
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 20 juni op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Republiek Moldavië, H.E. mevrouw Tatiana Parvu, de ambassadeur van de Federale Democratische Republiek Ethiopië, Z.E. Abay Woldu Hagos, en de ambassadeur van Jamaica, H.E. mevrouw Sheila Sealy Monteith.
Lees verder